Хед-лайнер фестивалю – неймовірна Ніно Катамадзе

Ніно Катамадзе від самого першого фестивалю Chernihiv Jazz Open входила в топ виконавців, котрих очікують в Чернігові. І ось, це сталося! Хед-лайнером фестивалю в цьому році стане відома грузинська співачка Ніно Катамадзе та група INSIGHT.

Ніно Катамадзе

У Чернігові 11 вересня Ніно Катамадзе & INSIGHT представлять ексклюзивну програму спільно зі струнним квартетом. У програму будуть включені як пісні з попередніх альбомів, так і з нової платівки Yellow, яку Ніно презентувала кілька місяців тому.

Ми записували альбом «вживу», – розповідає Ніно, – створюючи мелодії і вплітаючи в них слова прямо в студії. Він також відрізняється за формою від інших альбомів. У ньому особлива драматургія, яка дозволяє експериментувати і постійно міняти форму. Він саме такий, як я люблю – в ньому багато свободи».

Ніно Катамадзе

Графік виконавиці дуже насичений, адже побачити та почути її на концертних та фестивальних майданчиках прагне багато людей.

Завжди відчуваю близькість і підтримку української публіки. І в концертних залах і просто на вулицях. Я люблю джазові фестивалі, тому що там збирається особлива публіка. Я б назвала її атмосферною, – каже Ніно. – Участь в джазових фестивалях – це завжди можливість зрозуміти, до чого готовий або не готовий твій глядач і слухач. Чи можеш ти робити різкі кроки, створювати експериментальну музику, змінювати напрямки і форми. І для артиста, і для глядача фестивалі виконують не тільки розважальну, але й освітню місію, тому вони повинні жити і розвиватися.

Поки не можу сказати на сто відсотків, якою саме буде програма на чернігівському джазовому фестивалі. Я повинна побачити зал, простір. Хочу побачити колір залу і потім визначити, що краще за все підійде під його атмосферу.

Ніно Катамадзе

Цього року Chernihiv Jazz Open відбудеться всьоме!

Мої вітання з тим, що цей фестиваль триває! Хочу побажати не боятися знайомити глядача з експериментальною музикою, наважуватися на божевільні кроки і зміни, зберігати неймовірну творчу атмосферу. Щоб музиканти завжди із задоволенням приїжджали на цей фестиваль, отримували і заряджалися неповторною енергією цього міста і глядачів! А самі глядачі щедро заряджалися унікальною музикою!

Концерт Ніно Катамадзе з групою INSIGHT і струнним квартетом відбудеться в неділю, 11 вересня. Квитки можна придбати в касах драмтеатру або на сайті concert.ua.

До зустрічі в Чернігові!

Коротка довідка

Ніно Катамадзе співає на сцені з чотирьох років, а професійну кар'єру почала 2000 року зі співпраці з засновником групи INSIGHT Гочею Качеішвілі.

Нагороди: «Краща співачка року» (премія «Овація», Грузія, 2002), Кращий автор-виконавець (Грузія, 2002), Краща Оригінальна музика (Грузія, 2002), «Обличчя року в сфері шоу-бізнесу» (премія «Обличчя року», Грузія, 2003), «Краща співачка року» (премія «Мега», Грузія, 2003), «За видатний внесок у розвиток грузинської музики» (спеціальна премія «Одзела», 2004, Грузія), президентський орден "Сяйво" – державна нагорода Грузії для видатних діячів культури, освіти, науки, спорту (Грузія, 2011).

Записала альбоми з INSIGHT: «Ordinary Day» (2003), «Nino Katamadze & Insight» (2004), «Black» і «White» (2006), «Blue» (2008), «Red» (2010), «Green»(2011). Записала DVD: «... Start New Peaceful Day ...» (2005), "Red. Line" (2011). Ніно Катамадзе взяла участь в біографічних документальних фільмах: «Русалка» (2008), "Insight" (2010).

Разом з INSIGHT записали саундтреки до фільмів:

- «Vashli» ( «Яблуко»), режисер – Ірина Креселідзе, Грузія, 2000;
- «Дорога до Спасителя», режисер – Михайло Борашвілі, Грузія, 2004;
- «Помаранчеве Небо», режисер – Олександр Кирієнко, Україна, 2006;
- «Жара», режисер – Резо Гігінешвілі, Росія, 2006;
- «Інді», режисер – Олександр Кирієнко, Україна, 2007;
- «Домовий», режисер – Карен Оганесян, Росія, 2008.
- «Траса М8», режисер – Олександр Грабар, Росія 2008;
- «Вбити Короля», режисер – Олександр Атанесян, Росія 2008;
- «Любов з акцентом», режисер – Резо Гігінешвілі, Росія 2012.

Група INSIGHT: Гоча Качеішвілі (гітара), Уча Гугунава (бас-гітара), Давид Абуладзе (ударні). Гоча Качеішвілі – гітарист і засновник групи «Insight».

Слідкуйте за новинами!