Квартет Домі Еморін: Марсель Лоффлер, Седрік Лоффлер та Жіль Кокард в Чернігові

Музика часто народжується із зустрічей. Ця зустріч була очевидною: Домі Еморін – Марсель Лоффлер. Не дивлячись на їх приналежність до двох різних музичних світів, алхімія виникла між ними цілком природно як в музичному, так і в людському планах! Саме під час концерту, на якому обидва були присутні, як ні в чому не бувало прозвучала ідея : «А чому б вам не зіграти разом?», проект було запущено!

Зрештою, після декількох поїздок потягом туди-назад, численних телефонних дзвінків, кількох годин репетицій, одного концерту, до якого приєднується невеличка доза пошуку репертуару (причому плідного!), кілька келихів пива, багато нестримного сміху, і особливо рік потому ... ідеї прориваються, і з’являється диск, про який сьогодні йде мова!

Марсель і Домі вирішили оточити себе двома іншими музикантами (Седрік Лоффлер та Жіль Кокард) для того, щоб успішно завершити цей альбом і поділитися з вами своїм музичним всесвітом, від джазу до класики через свінг, у простоті, витонченості і легкості.

Одним словом, проект, за яким варто слідкувати зблизька ! Ми розраховуємо на вас у допомозі музикантам вирішити фінансовий аспект проекту з найменшими турботами.

Домі Еморін: Феноменальна жінка, володарка перемог, вражаюча техніка, незрівнянна людська та музична присутність, маленькийчудо-хамелеон, що з гідністю представляє кольори нашого прапору. Від мюзет до класики через рок, здатна зруйнувати всі музичні кордони ... пишнота в дорозі : Вона нічого не виключає, вона убирає все для поціновувачів культурного змішання, вимагаючи абсолютного визнання якісного акордеону ! (передова стаття «Перламутрові ночі», 2010)

Марсель Лоффлер: З численними ведучими альбомами сьогодні шлях Марселя Лффлера робить з нього еталон у світі джазу і акордеону. «Його талант і його здатність адаптуватися до найрізноманітнішої музики дозволяють йому імпровізувати з гармонічною і ритмічною майстерністю та витонченістю достойних американських спеціалістів.» (джаз магазин)

Виконавець-композитор поставив собі за мету кар’єри та життя віддати акордеону його істинне місце у всесвіті Джазу і у музичному всесвіті загалом. Поєднуючи з поезією свінг-мюзетт та джаз, далеко від усілякої демонстрації і завжди оточений публікою, Марсель Лоффлер сяє у всіх лайнапах.

Квитки вже у касі Міського Палацу культури (вул. І. Мазепи, 23)

Ціна: 100 грн.

(0462) 970 825 (0462) 970 837

08:00 - 19:00