Таємний гість Chernihiv Jazz Open та його стильний джаз

Ми довго тримали в секреті ім’я ще одного закордонного гостя, що виступить в перший день фестивалю Chernihiv Jazz Open 2016 (субота, 10 вересня). Та час настав – представляємо вам Харрісона Янга (США) з його надзвичайною манерою виконання.

Харрісон Янг

Співак, мультиінструменталіст і продюсер з Нью-Йорку Харрісон Янг зараз живе в Гаазі, Нідерланди, виступаючи і записуючи альбоми з власними проектами "Earth Minor", "EBE" і "The Harrison Young Quartet".

У 2009 році Харрісон здійснив світове турне з королевою металу Дорою Пеш, граючи на клавішних інструментах. Він також брав участь в записі її альбомів. У 2015 році Харіссон Янг теж в ролі клавішника приєднався до групи U.D.O., відвідавши в складі групи не одну країну.

На додачу до роботи в сфері рок-музики Харіссон Янг неймовірно талановитий і як джазовий виконавець. Він дебютував в ролі вокаліста в 2010 році на міжнародному фестивалі Detroit International Jazz Festival. У 2012 році Харрісон випускає свій перший джазовий альбом під назвою "Live In Shea 101", а потім гастролює по Сполученим Штатам Америки зі своєю джазовою групою "The Harrison Young Quartet".

Харрісон Янг

За час існування джазового проекту виконавець встиг відвідати країни Східної Європи, а 10 вересня завітає й до України на Chernihiv Jazz Open 2016.

Блискучий вокаліст, музичний інтелектуал, яскравий шоумен Харрісон Янг підкорить серця шанувальників популярного джазу. Виступ Харрісона Янга в Чернігові буде складатися як з світових джазових хітів, так і своїх власних композицій. Разом з ним на чернігівській сцені гратимуть Дмитро Коваленко (гітара), Микола Кістенев (бас), Роман Яковчук (барабани), Ігор Сідаш (клавіші) та наш земляк, чернігівець – Михайло Сарана (саксофон). Разом вони утворюють новий колектив – Chernihiv Jazz Open Band.