Секрети афіші фестивалю Chernihiv Jazz Open 2016

Чи часто Вам доводилося бачити постери, що можуть претендувати на звання експонатів сучасного мистецтва? Тоді пропонуємо уважно розглянути нову афішу Chernihiv Jazz Open 2016

Афіша Chernihiv Jazz Open 2016

Афішу створили брати-близнюки Василь та Іван Костенко, вони ж BRATY – українські графічні дизайнери, майстри колажу. З ними фестиваль співпрацює вже другий рік. Це представники нового покоління українських художників, одні з найуспішніших і модних сьогодні дизайнерів. Саме брати Костенко зробили офіційний постер для Одеського міжнародного кінофестивалю 2015, 2016 і Гогольфесту 2015. Роботи студії Braty побудовані на творчому сприйнятті реальності – завдяки маніпуляціям з фрагментарними зображеннями, використанням сюрреалістичних образів, вони створюють неоднозначні твори, провокуючи на діалог.

Художники не мали сумнівів, хто з виконавців, стане обличчям Chernihiv Jazz Open 2016. Але довершити картинку допоміг саме цей незвичайний елемент. «На постері зображений образ благородного і таємничого оленя з властивими йому стрімкістю, грацією, красою і гармонією, якого ми асоціюємо з музикою. Образ створювався дуже легко, оскільки музика і природа займають важливу частину нашого життя і часто в свідомості зливаються в один цілісний образ», - пояснили художники.

Афіша Chernihiv Jazz Open 2016